Thursday, October 28, 2021

BIO

A mund të vaksinoheni gjatë ciklit menstrual dhe cilat janë efektet anësore?

Raportohet se disa njerëz kanë raportuar ndryshime të përkohshme në ciklin e tyre pas marrjes së vaksinës kundër coronavirusit. Teksa shton: “Disa gra kanë raportuar...

SPORT

Lista e gjerë e Kosovës A

Përzgjedhësi i Kosovës A, Christos Marmarinos në konsultim me shtabin teknik ka shpallur listën e gjerë të basketbollistëve për ndeshjet e Nëntorit. Në listën...

MËRGATA SHQIPTARE

Sopranoja shqiptare me famë botërore, Ermonela Jaho, debuton në Vjenë

Sopranoja shqiptare me famë botërore, Ermonela Jaho, ka debutuar në rolin e Adriana Lecouvreur, në operën me të njëjtin titull në skenën e Operas...

Një e treta e punëtorëve zviceranë janë mbi moshën 50 vjeç

Një në tre punëtorë zviceranë është mbi moshën 50 vjeç në 2020-n, sipas Zyrës Federale të Statistikave (FSO), përcjell albinfo.ch. Shkalla e papunësisë për njerëzit...

Rrjetet Sociale

170,456FansaPëlqeje
6,755NdjekësitNdjek
30,520AbonentëAbonohu

Sponsorizuar

Më të lexuara

Art

Unë jam ti