Wednesday, June 19, 2024
BallinaSport

Sport

Vëllaznimi – Borea, derbi i Ligës së Parë

Të enjten dhe të premten zhvillohet xhiroja e parë në Ligën e Parë të Meshkujve. Ndeshje kryesore zhvillohet ndërmjet Vëllaznimit dhe Boreas. Skuadra kuqezi në...

Dardanët u rikthehen stërvitjeve, Domgjoni e Idrizi: Të përqendrohemi te përballja me Greqinë

Kombëtarja e Kosovës i është rikthyer stërvitjeve pas miqësores ndaj Jordanisë. Në seancën e sotme kanë stërvitur vetëm futbollistët që ishin më pak të angazhuar...

Lista e gjerë e Kosovës A

MË TË LEXUARA