Saturday, November 27, 2021
BallinaMërgata ShqiptareSopranoja shqiptare me famë botërore, Ermonela Jaho, debuton në Vjenë

Sopranoja shqiptare me famë botërore, Ermonela Jaho, debuton në Vjenë

Sopranoja shqiptare me famë botërore, Ermonela Jaho, ka debutuar në rolin e Adriana Lecouvreur, në operën me të njëjtin titull në skenën e Operas së Vjenës.
Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe teksti që thotë "WIENER STAATSOPER ADRIANA LECOUVREUN"

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

- Reklama -
ARTIKUJ TË NGJAJSHËM

MË TË SHIKUARAT