Tuesday, January 18, 2022
BallinaAnkand

Ankand

Çmimet globale të ushqimeve arritën nivelin më të lartë që nga qershori 2011

Agjencia e OKB-së për Ushqimin dhe Bujqësinë (FAO) njoftoi se çmimet globale të ushqimeve arritën në nivelin më të lartë që nga qershori i...

SHBA: Nëse Rusia pushton Ukrainën, gati të kundërpërgjigjemi

Jemi shumë të shqetësuar për planet që Rusia ka ndaj Ukrainës, deklaroi sot sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken në Riga duke vënë në dukje se...

MË TË LEXUARA