Wednesday, September 22, 2021
BallinaMërgata ShqiptareZvicra, e angazhuar në punësimin e të rinjve në Kosovë

Zvicra, e angazhuar në punësimin e të rinjve në Kosovë

Zvicra është e angazhuar të mbështesë arsimin cilësor dhe të përmirësojë punësimin e të rinjve në Kosovë, shkruan albinfo.ch.

Ambasada e Zvicrës në Kosovë në një postim shkruan se jemi të lumtur që jemi pjesë e këtij takimi të organizuar nga Vetëvendosja dhe kontribuojmë në diskutimin për edukimin profesional dhe një rrugë përpara në Kosovë.

- Reklama -
ARTIKUJ TË NGJAJSHËM

MË TË SHIKUARAT