Lorik Cana uron Kosovën

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, është vetëm njëri nga figurat e shquara të sportit shqiptar që e ka uruar Përfaqësuesen e Kosovës për suksesin e arritur.

“Një urim shumë të madh djemve DARDANË për fitoren, lojën dhe kualifikimin fantastik për gjysmëfinale. Një urim special Gramozit dhe familjes së legjendës tonë, Fadil Vokrrit, që të gjithëve na mungon”, ka shkruar Cana në Instagram.

Pas suksesit të arritur, Kosova në edicionin e ardhshëm do të luajë në Ligën C./OxygenPress.info