Sot bëhet hapja e ekspozitës “Nën Presion-fakte nga arkitektuara socialiste në Shqipëri”

0
28

Galeria Kombëtare e Kosovës, gjatë ditës së sotme do të bëjë hapjen e ekspozitës “Nën presion – Fakte nga arkitektura socialiste në Shqipëri”. Kjo ekspozitë është punuar nga Gjergj Islami, Denada Veizaj, Gjergj Thomai dhe Enrico Fontanari, shkruan OxygenPress.

Gjithashtu si të tilla janë kuruar nga Eliza Hoxha dhe Ilir Gjinolli.

Ceremonia e hapjes do të bëhet në Galerinë Kombëtare të Kosovës, në orën 20:00./OxygenPress.info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here