Thursday, September 23, 2021
BallinaAnkandHumb jetën babai i Kadri Veselit, varroset sot në orën 19:00

Humb jetën babai i Kadri Veselit, varroset sot në orën 19:00

Babai i Kadri Veselit, Fazliu, do të varroset sot në orën 19:00.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të tij përmes rrjetit social Facebook, njofton Klan Kosova.

Fazli Veseli do të varroset në Broboniq të Mitrovicës.

“Të dashur familjarë e miq, Me pikëllim të thellë, ju njoftojmë se sot, në moshën 94 vjeçare, ndërroi jetë babi, gjyshi ynë Fazi Veseli.

Varrimi bëhet sot, në orën 19:00, në vendlindjen e tij, në Broboniq të Mitrovicës. Falënderojmë të gjithë qytetarët për ngushëllimet dhe ndarjen e dhimbjes me ne!”, thuhet në njoftimin e familjes.

- Reklama -
ARTIKUJ TË NGJAJSHËM

MË TË SHIKUARAT