Kënga e Dua Lipës me 1 miliardë dëgjime

0
33

Mirëmëngjesi! 1 miliard dëgjime në Spotify! Shumë dashuri dhe respekt për të gjithë ju që po e dëgjoni këtë këngë. Faleminderit, faleminderit! Kjo është shumë e mirë’, është njoftimi që ka ndarë sot në mëngjes me fansat, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

Kënga që është dëgjuar kaq shumë, ishte publikuar në korrik të 2017’ës, dhe ka miliarda klikime në Yotube.

Kënga e Dua Lipës arriti të dëgjohej 1 miliardë herë në platformën e muzikës Spotify, e me këtë Dua Lipa u bë artistja e dytë femër që e arriti këtë./OxygenPress.info

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here