Rita Ora bëhet imazhi zyrtar i markës prestigjioze “Giuseppe Zanotti”

0
26

Rita Ora, pas suksesit të albumit të saj të dytë, i titulluar “Phoenix”, i cili arriti majat e klasifikimeve botërore të muzikës, do të jetë pjesë e një fushate të re publiciteti dhe bashkëpunimi për këpucët luksoze të markës prestigjioze “Giuseppe Zanotti”, si imazhi i ri zyrtar.

Rita Ora shkruan se ndihet “shumë e emocionuar për fushatën e re të këpucëve luksoze italiane, bazuar në bizhuteritë e mia personale”.

Këpucët e koleksionit do të kenë kryesisht çizme të larta lëkure, të hapura nga mbrapa por dhe këpucë me taka që theksojnë kofshët apo sandale të hapura me zinxhir përreth këmbës, të gjitha bazuar dhe ndikuar nga bizhuteritë personale të Rita Orës./Atsh