Sot mot i vranët, mbrëmja me mundësi për reshje të dobëta shiu

0
75

Sot parashihet të ketë mot pjesërisht të vranët. Pasdite dhe në mbrëmje priten reshje të dobëta shiu.

Në vise të ulëta do të ketë mjegull në mengjes, njofton Prishtina Weather.

Ndërsa të mërkurën në mëngjes pritet të jetë pjesërisht vranët, e në vise të ulëta mjegull. Gjatë ditës priten kthjellime.

Për ditën e enjtë, pritet mot kryesisht me vranësira, në mëngjes me ngrica, ndërsa në vise të ulëta mundësi për mjegull./ OxygenPress.info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here