Etiketim: twitter

Koronavirusi: Twitter i thotë stafit që të punojnë nga shtëpia

Twitter u ka thënë punonjësve të saj që të punojnë nga shtëpia për të ndihmuar në ndalimin e përhapjes së koronavirusit. Në një postim në...

Twitter u kërkon falje përdoruesve për përdorim të dhënash

Platforma e rrjetit social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të saj duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre...

“Twitter” lehtëson ndjekjen e temave

Twitter po teston një veçori të re që mundëson për përdoruesit të ndjekin temat në të njëjtën mënyrë që ndjekin llogaritë. Rrjeti social ka njoftuar...

Facebook shkruan në Twitter, tregon për problemet që ka

Facebook, ka përdorur një rrjet tjetër social për të informuar përdoruesit e tij, të cilët mund të kenë pasur probleme me llogarit e tyre...

Rrjetet Sociale

82,862FansaPëlqeje
29,679NdjekësitNdjek
812NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit