Publikohet videoklipi i Andrea Bocellit dhe Dua Lipës

Ditë më parë, Dua Lipa publikoi projektin më të ri, në bashkëpunim me këngëtarin e njohur italian, Andrea Bocellin.

Dua Lipa dhe Andrea Bocelli, teksa po shijojnë suksesin e këtij bashkëpunimi, sollën edhe videoklipin e këngës.

Kur projekti u publikua në versionin audio, dy artistët kanë pranuar komente pozitive, sidomos Dua Lipa, e cila ka mahnitur me vokalin.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri nga Dua Lipa dhe Andrea Bocelli, shoqëruar edhe me videoklip.