Etiketim: Paulo Coelho

Të pathënat e autorit të librit “Alkimisti”

Paulo Coelho është një shkrimtar i famshëm brazilian i katapultuar në letërsi falë publikimit të suksesshëm të librit “Alkimisti.” Kaq i njohur është libri...

Ana e errët e qenies njerëzore – Paulo Coelho

“Mund të shohësh përditë dikë që buzëqesh gjatë gjithë kohës dhe të përgjigjet me humor, por ti nuk ke idenë më të vogël se...

10 thëniet më frymëzuese nga Paulo Coelho

1.Çdo person mbi tokë luan një rol qendror në historinë e botës. 2.Dy gjëra na mbajnë larg nga lumturia: të jetuarit në të...

Rrjetet Sociale

47,618FansaPëlqeje
21,742NdjekësitNdjek
766NdjekësitNdjek
12,200AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit