Etiketim: Hasan Prishtina

Kush ishte Hasan Prishtina? Një përmbledhje historike

“Hasan Prishtina ishte një patriot”. Kjo është përgjigjja gjysmake dhe e paplotë e shumë studentëve nga Universiteti i Prishtinës dhe atyre që mendojnë të...

Rrjetet Sociale

50,829FansaPëlqeje
22,016NdjekësitNdjek
767NdjekësitNdjek
13,700AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit