Etiketim: Arben Vitija

Një rast i dyshuar për coronavirus shtrihet në Klinikën Infektive në...

Një person i dyshuar me coronavirus gjendet i shtrirë në Klinikën Infektive të Qendres Klinike dhe Universitare të Kosovës. Lajmin e ka konfirmuar ministri i...

Shpend Ahmeti tregon a më i mirë Arben Vitija drejtor i...

Kryetari i PSD-së dhe i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti është përgjigjur në emisionin Oxygen nëse zgjedh më mirë në një parti me Albin...

Rrjetet Sociale

78,383FansaPëlqeje
29,665NdjekësitNdjek
809NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit