Fundjava me mot më të butë

Në vendin tonë sot parashihet të mbajë mot më i butë, kryesisht me vransira. Paradite në perëndim të vendit mundësi për riga lokale shiu. E dita do të jetë me intervale me diell.

Për nesër, Prishtina Weather njofton për mot më të butë, por me erë.

Dita parashihet të jetë me vransira dhe intervale me diell.

Java do të fillojë me mot të butë, kryesisht me vransira. E kohë pas kohe ka mundësi për riga lokale shiu./OxygenPress.info