Distria Krasniqi arrin në gjysmëfinale të Kampionatit Evropian Lisbon 2021

0
32
Xhudistja Distria Krasniqi 🇽🇰 arrin në gjysmëfinale të Kampionatit Evropian Lisbon 2021, duke qenë fare pranë medaljes së radhës👏👏💪.
Krasniqi mundi izraeliten, Shira Rishony me ippon në çerekfinale.
I urojmë fat dhe suksese në gjysmëfinale numrit një në botë.
Video credits: EJU