MAGJIA E UEFA CHAMPIONS LEAGUE NË ARTMOTION PO FILLON!

0
155

Liga më prestigjoze e futbollit në botë, UEFA Champions League do të jetë ekskluzivitet i Artmotion për 3 vitet e ardhshme (2021-2024).

Nga e marta emocionet e kësaj gare do t’i shijoni vetëm në kanalet e Art Sport.

Xhiroja e parë e këtij edicioni sjell përballje të zjarrta, ku veçohen derbit Liverpool – Milan dhe Inter – Real Madrid.

Emisioni special ‘Champions League Shoë’ do të transmetohet në Klan Kosova të mërkurën nga ora 20:45 dhe derbi klasik Liverpool – Milan.

Kjo është skema e plotë e ndeshjeve që do të transmetohen në kanalet e Art dhe Klan Kosova.