Wednesday, September 22, 2021
BallinaAnkandMerkel viziton Shqipërinë më 14 shtator

Merkel viziton Shqipërinë më 14 shtator

Burime për Euronews Albania kanë konfirmuar se më 14 shtator kancelarja gjermane, Angela Merkel, do të vizitojë Tiranën.

Gjatë vizitës në Tiranë, Merkel pritet të mbajë dhe një konferencë për media.

- Reklama -
ARTIKUJ TË NGJAJSHËM

MË TË SHIKUARAT