Wednesday, September 22, 2021
BallinaBIOBashkim Ramosaj nxjerr vendim për kthimin e mjekëve të pensionuar në punë

Bashkim Ramosaj nxjerr vendim për kthimin e mjekëve të pensionuar në punë

Kryetari i komunës Bashkim Ramosaj ka pritur sot në takim Drejtorin e Shëndetësisë z.Musa Berisha, Drejtorin e QKMF-së z.Selmon Berisha si dhe një pjesë të mjekëve të cilët tashmë janë të pensionuar .

Gjatë këtij takimi të përbashkët janë dakorduar që të ftohën të gjithë mjeket e Komunës së Deçanit të cilët janë në pension të i bashkohen ekipeve mjekësorë për të mundësuar menaxhimin e situatës më COVID-19 .
- Reklama -
ARTIKUJ TË NGJAJSHËM

MË TË SHIKUARAT