Monday, September 20, 2021
BallinaAnkandAsnjë i vdekur dhe 3 raste të reja me COVID-19 në 24...

Asnjë i vdekur dhe 3 raste të reja me COVID-19 në 24 orë!

Ministria e Shëndetësisë gjatë 24 orëve të fundit ka raportuar veç tri raste të reja me koronavirus nga një mijë e 859 testime të bëra.

Gjatë 24 orëve të fundit nuk është regjistruar asnjë viktimë teksa janë shëruar nëntë pacientë.

- Reklama -
ARTIKUJ TË NGJAJSHËM

MË TË SHIKUARAT