Wednesday, September 22, 2021
BallinaAnkandAsnjë i vdekur dhe 4 raste të reja me koronavirus në Kosovë!

Asnjë i vdekur dhe 4 raste të reja me koronavirus në Kosovë!

Asnjë i vdekur dhe katër raste të reja me COVID-19 janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Gjatë kësaj kohe janë shëruar pesë persona ndërkohë numri i rasteve aktive është 170.

Sa i përket vaksinimit, numri në nivel vendi i të imunizuarve ka shkuar mbi 160 mijë.

- Reklama -
ARTIKUJ TË NGJAJSHËM

MË TË SHIKUARAT