Kosovë – San Marino, formacionet zyrtare

0
21

Të dyja kombëtaret kanë bërë të ditura formacionet zyrtare teksa kanë mbetur më pak se një orë përpara fillimit të miqësores mes Kosovës dhe San Marinos në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet.

Kosova në këtë përballje hyn si favorit absolut teksa pritet të ketë minuta edhe për lojëtarët që Challandes i ka ftuar nga Superliga, transmeton Klankosova.tv.

Formacionet zyrtare:

Kosova: Ujkani, Bajselmani, Rrahmani, Fazliji, Vojvoda, Halimi, Kryeziu, Idrizi, Kastrati, Muriqi dhe Zeneli.

San Marino: BEnedettini, Palazzi, Rossi, Fabbri, D’addario, Tomassini, Lunadei, Golinucci, MNularoni, Vitaioli, Nanni.