Mësoni temperaturat gjatë ditës së sotme

0
32

Gjatë ditës së sotme në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me kthjellime. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -8 deri -gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius, shkruan OxygenPress.

Mëngjesi  do të jetë shumë i ftohtë, njofton Prishtina Ëeather.

Shtypja atmosferike vazhdon të jetë në rritje. Do të fryjë erë nga juglindja e lehtë deri mesatare./OxygenPress.info