Zanotti dizajnon këpucë enkas për Rita Orën

0
30

Për turneun e radhës të këngëtares Rita Ora, Giuseppe Zanotti, ka krijuar një palë këpucë enkas.

28-vjeçarja thotë se ka pasur bashkëpunim të ngushtë me Zanottin. Projektuesi, i është përshtatur krejtësisht stilit të Ritës.

Rita, e cila aktualisht është duke u përgatitur për turneun e radhës pas albumit të saj “Phoenix” që e ka lansuar gjatë muajit nëntor të 2018-ës, thotë se po ndihet shumë mirë dhe e gatshme të japë perfomancë të jashtëzakonshme./Koha/OxygenPress.info