Reshat Arbana: Na mbyti antivlera

0
98

I ftuar në emisionin Oxygen Show, Nderi i Kombit, Reshat Arbana ka folur edhe për artin në Kosovë. Nuk la pa përmendur edhe këngët, ku sipas tij nuk kanë asnjë mesazh, por që siç tha ai po bëhen më shumë për përfitime. “ Na mbyti antivlera”, tha tutje Arbana.

“Lloj lloj këngëtari, unë i përgëzoj për guximin që marrin. Na mbyti antivlera, vlera ka ra, ka shkuar në arrati, dhe thotë o ku shkoni o njerëz”, ka thënë ai.

Sipas tij, këto këngë nuk kanë aspak kuptim, ku ai tregoi se i vie shpesh herë  ta thej televizorin. Ai tha se nuk ka këngë pa poezi dhe tekst me mesazh. /OxygenPress.info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here