Dj i tre dekadave poston fotografi me Dua Lipën

0
33

David Guetta, një nga Dj më të famshëm dhe më të kërkuar në botë ka postuar një fotografi me këngëtaren e njohur botërore, me prejardhje nga Kosova, Dua Lipën.

Ata u takuan në Kanë, dhe ai zgjodhi llogarinë e tij në Instagram që të shpërndajë fotografinë me kosovaren.

David Guetta numëron nëntë milion albume të shitura dhe dhjetëra bashkëpunime me këngëtarë të famshëm.

Ai njihet për bashkëpunimet e tij të shumta dhe shumë të suksesshme si: “Sexy Chick” me Akon, “Titanium” dhe “She Wolf”, që erdhën në bashkëpunim me këngëtaren e njohur australiane, Sia, “Where Them Girls At”, me Nicki Minaj, Flo Rida, e shumë të tjera./OxygenPress.info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here