Publikohet kënga për Mitrovicën

0
32

Katër artistë bashkë po i këndojnë qytetit të Mitrovicës. Vullnet Sefaja, Gili, Teuta Kurti, Linda Hakaj e Enis Potoku kanë publikuar sot këngën e tyre me titull “Mitrovica”.

Në videon që është lansuar disa orë më parë, shfaqen pamje të qytetit të Mitrovicës, derisa artistët këndojnë.

Teksti dhe muzika janë nga Ilir Berani, ndërsa për orkestrimi nga Florent Boshnjaku./OxygenPress.info

https://www.youtube.com/watch?v=xRVzJ9lZMnI&feature=youtu.be

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here