Beli kishte një plan që nuk e realizoi, tregon Besim Dina (Video)

0
915

Në emisionin Oxygen Show te Besim Dina teksa mysafir ishte moderatori Mentor Mripa ata kanë folur për aktorin Blerim Peci – Beli.

Dina ka rrëfyer se e kishte mik të mirë dhe tregoi një ide dhe plan që ai kishte, por që televizioni nuk e lejoi ta realizonte.

“Kishte ide me xhiru komplet emisionin, edhe teknikisht me kthy komplet mbrapsht. Tha; me pas me ba një emisionin shumë të mirë, me i shti njerëzit në shtëpi me kthy telelviziorin mbrapsht. E thash këtë pa lejen e tij e as të familjes, por dua të tregoj që nëse e bën dikush këtë, dijeni që ai e kishte plan i parë”, tha Dina.

Peci ka ndërruar jetë në dhjetorin e vitit që kemi lënë pas.

Një kohë të gjatë punoi në “Show Meselation”, së fundmi ai ishte aktor aktor në emisionin “Vikendi” i cili shfaqej në RTK./OxygenPress.info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here