Etiketim: Viktor Hygo

‘Nëse nuk të duan, atëherë tregohu i shkathët të harrosh’

Letra frymëzuese e Victor Hygos Të uroj… Pikë së pari, të uroj dashuri. Dhe duke dashur, uroj të të duan. Por nëse kjo nuk ndodh, atëherë tregohu...

Rrjetet Sociale

83,384FansaPëlqeje
29,679NdjekësitNdjek
815NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit