Etiketim: Une jam Ti

Medina Hasani nga Kçiçi i Madh ka nevojë për ndihmë

Katërvjeçarja Medina Hasani nga Kçiçi i Madh vuan nga një sëmundje për shërimin e së cilës duhet edhe mjete materiale që familja nuk po...

4 vjeçari nga Mitrovica, ka nevojë për ndihmë – i duhen...

Donart Ahmeti, 4 vjeçar nga Shupkovci i Mitrovicës është diagnostikuar me sëmundjen e Polyendocrinopathy. Shërimi i tij kushton 95 mijë euro, e kjo për...

Ta ndihmojmë Kaltrinën

Kaltrina Zhushi është diagnostifikuar me sëmundjen e rrallë të Encephalitis autoimuna anti NMDAR, sëmundje e cila atakon sistemin nervor dhe vështirëson funksionimin e rregullt...

Kërkohet ndihmë për Gëzim Mustafën

Gëzim Mustafa, 29-vjeçar, nga Mitrovica ka pësuar gjakderdhje në tru dhe si pasojë e kësaj, gjendet në komë. Gjendja e tij vazhdon të bëhet ende...

Rrjetet Sociale

78,365FansaPëlqeje
29,682NdjekësitNdjek
809NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit