Etiketim: te prekurit

Ushtarët social

Shkruan Ermal Meta Shumë të dashtun miq të mi, siq disa prej juve e dini, jam nisë për në Thumanë dhe në Durrës menjëherë pas...

Rrjetet Sociale

82,868FansaPëlqeje
29,679NdjekësitNdjek
812NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit