Etiketim: shi

Sonte fillon depërtimi i të ftohtit polar, të mërkurën më ftohtë,...

Nga Atlantiku verior cikloni "Ottilia" po depërton mbi Europën qëndrore, kur pritet formimi i një cikloni të dytë të fuqishëm me emrin "Petra", që...

Ditët në vijim me shi, por temperatura mbi vlera mesatare për...

Vendi ynë, edhe në ditët në vijim mbetet nën ndikimin e fushave të paqëndrueshme të presionit të ulët që vijnë nga Atlantiku, të cilat...

Në fundjavë priten shtrëngata me shi

Vala e të nxehtit nga Evropa perëndimore dhe fusha anticiklonike që ndodhen mbi pjesën më të madhe të kontinentit evropian, do të shtrihen edhe...

Java fillon me mot jo shumë të ngrohtë dhe me shi

Fusha jostabile ajrore të ardhura nga Atlantiku do të depërtojnë mbi rajonin tonë në ditët e para të javës, që do të kushtëzojnë mot...

Në fillim të javës mot jostabil dhe shtrëngata me shi

Fusha të presionit të lartë, si dhe vala e të nxehtit që vije nga Afrika veriore do të vazhdojnë të kushtëzojnë mot të nxehtë...

Javën e ardhshme mot jostabil, shtrëngata me shi

Në ditët e para të muajit qershor vazhdon të mbajë mot i ndryshueshëm dhe i paqëndrueshëm, me kushte për zhvillime të shtrëngatave me shi,...

Vazhdojnë reshjet e shiut edhe përgjatë fundjavës

Rajon ynë mbetet nën ndikimin e fushave jostabile të presionit të ulët, që do të vazhdojnë të sjellin mot të paqëndrueshëm dhe me reshje...

Rrjetet Sociale

78,397FansaPëlqeje
29,682NdjekësitNdjek
809NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit