Etiketim: rezultate

Një rast i dyshuar për coronavirus shtrihet në Klinikën Infektive në...

Një person i dyshuar me coronavirus gjendet i shtrirë në Klinikën Infektive të Qendres Klinike dhe Universitare të Kosovës. Lajmin e ka konfirmuar ministri i...

NISMA-AKR-PD zyrtarisht në Kuvend

Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve ka përfunduar rinumërimi i 1408 vendvotimeve me vendim të PZAP-së. Klan Kosova merr vesh se pas këtij rinumërimi koalicioni...

Rrjetet Sociale

78,383FansaPëlqeje
29,665NdjekësitNdjek
809NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit