Etiketim: QKUK

Maxhuni: Për ata që ende kanë dyshime…..kjo është nana jeme n’Intenzivë!

Nga Nesim Maxhuni, muzikant KJO FOTO NUK OSHT’ N’ITALI! Kjo osht nana jeme n’Intenzive! Tash e tri jave ne sherbim intenziv! me dale neper qytet pa maske,...

304 pacientë me Covid-19, janë të shtrirë në QKUK dhe spitale

Në kuadër të klinikave të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës dhe spitaleve të përgjithshme po marrin mjekim 304 pacientë të diagnostikuar me Covid-19. Prej tyre...

Pezullohen pushimet deri më gusht, për të gjithë të punësuarit...

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës ka ndërmarrë hapat e nevojshëm konform detyrave, përgjegjësive dhe legjislacionit në fuqi duke bërë riorganizim dhe mobilizim...

301 pacientë me Covid-19 në QKUK dhe spitalet e përgjithshme

301 pacientë të konfirmuar me Covid-19, po vazhdojnë të marrin tretman shëndetësor në​ klinikat e QKUK-së dhe Spitalet e Përgjithshme të Shërbimit Spitalor dhe...

Dr. Valbon Krasniqi: Shifrat e fundit me COVID-19 janë tmerruese

Ushtruesi i detyrës së drejtorit të Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës, Dr. Valbon Krasniqi, është shprehur shumë i brengosur me shifrat e fundit...

Në QKUK dhe spitalet publike janë të shtrirë 301 pacientë me...

Në klinikat e QKUK-së dhe 7 spitalet publike nën menaxhim të Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, sipas raportit të datës 11 Korrik...

Në QKUK po trajtohen 282 pacientë me Covid-19 pozitiv

Bazuar në raportin 24 orësh nga klinikat e QKUK-së dhe 7 spitalet e përgjithshme në SHSKUK janë të shtrirë ​ 282 pacientë të konfirmuar...

Në QKUK po trajtohen 268 pacientë me Covid-19

Nga raportimet ditore të klinikave të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës që merren me trajtim të rasteve me Covid-19 dhe 7 spitaleve të përgjithshme,...

Dy mjekë nga Klinika e Onkologjisë rezultojnë pozitiv me COVID-19

Drejtori i Onkologjisë, Ilir Kurtishi, ka njoftuar se dy mjekë kanë rezultuar pozitiv nga COVID-19. Sipas tij, gjendja e tyre shëndetësore është e mirë dhe...

Në QKUK dhe 7 spitalet e përgjithshme po trajtohen 270 pacientë...

Në QKUK dhe 7 spitalet e përgjithshme po trajtohen 270 pacientë me Covid-19. Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës (SHSKUK) njofton se bauar...

Rrjetet Sociale

82,868FansaPëlqeje
29,679NdjekësitNdjek
812NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit