Etiketim: pastro

KFOR-i mbështet Ditën Botërore të Mjedisit në Kosovë

Personeli nga Komanda Rajonale – Lindje e KFOR-it ndihmoi qytetin e Vitisë në zbukurimin e zonës më 5 qershor 2020. Ushtarët amerikanë të Ekipit Ndërlidhës...

Koronavirusi: BBC me video që tregon se si duhet ta pastroni...

Përderisa numri i të prekurve me coronavirus vazhdon të rritet në botë, organizata dhe ekspertë të ndryshëm vazhdojnë të japin këshilla se si duhet...

Mbaje të pastër Kosovën, kontribuo edhe ti

Sot, 15 shtator ka filluar aksioni “Ta pastrojmë Kosovën”. Gjithandej vendit, mijëra vullnetarë, zyrtarë të lartë e deri edhe fëmijët janë angazhuar të pastrojnë vendin. Aksioni...

Rrjetet Sociale

82,687FansaPëlqeje
29,679NdjekësitNdjek
812NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit