Etiketim: naten

Çfarë ndodh nëse e ha darkën në orët e vona

“Rregullat” e shëndetit të mirë, asnjëri nga ne nuk i respekton gjithmonë. Përveç kësaj, mitet, edhe për sa i përket jetës së shëndetshme, na...

Mos punoni natën dhe në fundjavë, plakeni më shpejt

Të punosh natën dhe në fundjavë përshpejton plakjen. Pra ndërrimi i ritmeve sipas të cilave jemi programuar, ndikon drejtpërdrejt mbi kapacitetet e trurit dhe...

Qepën nuk duhet ta konsumoni natën

Qepa është një perime shumë e shëndetshme. Konsumi i rregullt i qepës ndihmon në mbajtjen nën kontroll të diabetit, azmës dhe tensionit të lartë të...

Rrjetet Sociale

72,099FansaPëlqeje
28,433NdjekësitNdjek
798NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit