Etiketim: Medeleine Albright

Albright: Ne i thamë jo dëbimit, ju do të jeni në...

Medeleine Albright ka mbajtur fjalimi në tubimin për shënimin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës. “Lufta në Kosovë ka qenë një luftë barbare, ne...

Albright: Kosova është vend i pavarur dhe si e tillë duhet...

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka pritur në takim ish-Sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeline Albright. Ai i ka ndarë medaljen “Urdhri i Lirisë”, sekretares Albright...

Rrjetet Sociale

49,058FansaPëlqeje
21,723NdjekësitNdjek
767NdjekësitNdjek
13,200AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit