Etiketim: kerkim falje

Twitter u kërkon falje përdoruesve për përdorim të dhënash

Platforma e rrjetit social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të saj duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre...

Rrjetet Sociale

82,868FansaPëlqeje
29,679NdjekësitNdjek
812NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit