Etiketim: femija

Letra e shqiptarit 6 vjeçar që frymëzoi Presidentin Obama

Alex Myteberi është shqiptari 6 vjeçar i cili i dërgoi Presidentit amerikan Barack Obama, një letër e cila frymëzoi jo vetëm të por miliona...

Babai beqar adopton vajzën me sindromën Down, që u refuzua nga...

Fati i një vajze të re ka ndryshuar pasi ajo u refuzua së pari nga nëna e saj dhe më pas nga 20-të familje...

4 vjeçari nga Mitrovica, ka nevojë për ndihmë – i duhen...

Donart Ahmeti, 4 vjeçar nga Shupkovci i Mitrovicës është diagnostikuar me sëmundjen e Polyendocrinopathy. Shërimi i tij kushton 95 mijë euro, e kjo për...

Kreu i Parlamentit në Zelandë të Re, ushqen me qumësht fëmijën...

Kryetari i Parlamentit, Trevor Malldar, ushqeu foshnjën një mujore të ligjvënësit Tāmati Coffey teksa ai kryesonte një debat në Parlamentin e Zelandës së Re,...

A duhet të heqim dorë nga kafeina, alkooli dhe sheqeri nëse...

Ekspertja e pjellorisë, Zita West, shpjegon faktorët që shpejtojnë dhe ngadalësojnë procesin e të mbeturit me barrë. Studimet kanë treguar se nëse nuk konsumoni fare...

Një shofere e autobusit shpëton një fëmijë, i cili po ecte...

Një video në rrjetet sociale, është bërë virale, ku në të shihet momenti kur një shofere e autobusit u ndal për të shpëtuar një...

Rrjetet Sociale

53,096FansaPëlqeje
22,575NdjekësitNdjek
771NdjekësitNdjek
14,500AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit