Etiketim: doktori

Kosova nuk ka rezerva të ujit të pijshëm! Si është cilësia...

Uji nëntokësor në Kosovë është më i sigurt për pije, kështu thotë hidrogjeologu, Hazir Çadraku, shkencë kjo që merret me ujërat nëntokësore. Në emisionin Oxygen...

Si ndikon duhani dhe droga te zemra? Si ta vëreni që...

Kardiologu Daut Gorani shpjegon simptomat e një infarkti: Dhimbje e gjoksit Shpërndarja e saj pastaj në qafë dhe në nofullën e poshtme Pastaj dhimbje e krahut të...

Duart e ftohta, ja çfarë tregojnë për shëndetin

Sabjan Memishaj, kardiokirurg Sëmundja Raynaud është një sëmundje e cila shkakton ftohje të gishtave të këmbëve apo të duarve gjatë ekspozimit ndaj te ftohtit apo...

Rrjetet Sociale

78,383FansaPëlqeje
29,665NdjekësitNdjek
809NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit