Etiketim: coronavirusi

Një rast i dyshuar për coronavirus shtrihet në Klinikën Infektive në...

Një person i dyshuar me coronavirus gjendet i shtrirë në Klinikën Infektive të Qendres Klinike dhe Universitare të Kosovës. Lajmin e ka konfirmuar ministri i...

Rrjetet Sociale

78,386FansaPëlqeje
29,664NdjekësitNdjek
809NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit