Etiketim: Ballkan

Rrëfimi i Ismet Munishit, për lojtarët, ekipet dhe servilizmin e njerëzve

Ai është trajner i Klubit Futbollistik Ballkani në Suharekë dhe thotë se aty do qëndron për aq sa ka kontratën, 20 vjet. Ismet Munishi në...

Kujdes nga virusi i Nilit, në Kosovē nuk ka të sëmurë...

Virus i Nilit perëndimor është shfaqur në Balkan? Në Kosovē nuk ka të sëmurë por rreziku ekziston andaj Kujdes nga pickimi i mushkajave! • Virusi i...

Virus i Nilit perëndimor është shfaqur në Ballkan? Si të keni...

Në Kosovë nuk ka Virus të Nilit! Kujdes nga pickimi i mushkajave! Virusi i Nilit perëndimor mund të shkaktoj sëmundje fatale neurologjike te njerëzit Megjithëse,...

Uta ngjitë edhe Gasheburum 1 (8,058 m), bëhet e para vajzë...

Me 12 korrik, rreth orës 08:00, alpinistja Uta Ibrahimi ngjiti edhe majen “Gashurburum 1” (8,058 metra lartësi mbidetare), majen e 11-të më të lartë...

Rrjetet Sociale

72,099FansaPëlqeje
28,433NdjekësitNdjek
798NdjekësitNdjek
15,800AbonentëAbonohu

SPONZORIZUAR

Lajmet e Fundit