Rreth e rrotull Prishtinës me bicikleta!

0
103

Më 30 nëntor  të pasionuarit pas biçikletave, do të “bllokojnë” prapë rrugët e qytetit, duke lëvizur për disa orë me to, shkruan OxygenPress

Ky aktivitet tash më është kthyer në rutinë për organizatorët. Të cilët janë: Night Ride Prishtina, Adventure Trips Kosovo dhe Critical Mass Prishtina.

“Critical Mass Prishtina, sic e do fundi i muajit, sërish do t’i bllokojë rrugët kryesore te Kryeqytetit”, thuhet në njoftim.

Takimi do të jetë tek sheshi  “Ibrahim Rugova”, në orën 18:00./OxygenPress.info

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu