Rita Ora përsëri në qendër të vëmendjes

0
45

Për të, çdo herë raportohet se guxon të rrezikojë me veshjen.

Këtë e bëri përsëri këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka shkëlqyer edhe një herë me dukjen e saj.

Kësaj radhe, në “People’s Choice Awards” në Los Angelos. Të gjithë raportuan se ajo edhe një herë u paraqit e mahnitshme.

Rita Ora kishte veshur një fustan me ngjyrë të kaltër dhe ar, dicka që e mbajti tërë kohën atë në qendër të vëmendjes./OxygenPress.info

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu