Publikohet traileri i Frozen 2

Është publikuar traileri i filmit shumë të dashur për fëmijë Frozen 2.

Frozen 2 paraqet kthimin e Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff dhe Josh Gad. Filmi do të dalë më 22 nëntor të këtij viti./Kult/OxygenPress.info