Prindërit e urojnë shqip, Rita Ora feston sot ditëlindjen

0
62

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot 28-vjetorin e lindjes. Ylli i muzikës pop i ka bërë vetes dhuratën më të çmuar, albumin Pheonix që po arrin një sukses të madh.

Dhe në këtë ditë të veçantë për të, Rita ka marrë urimet e prindërve të saj Nikë dhe Vera Ora. Ata e uruan vajzën e tyre në gjuhën shqipe, shkruan Atsh.

“Happy Birthday Girl. Shume Urime. Love Babi,” shprehet Nikë, babai i Ritës.

Ndërsa Vera shprehet,”Rita Pita, Happy HB zog, I love you so much! Enjoy Pheonix.”

Rita të premten publikoi albumin e dytë në karrierën e saj muzikore ‘Pheonix’./OxygenPress.info

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu