Parashikimi i motit

Në vendin tonë sot parashihet mot më i butë por me vranësira dhe interval me diell, njofton Prishtina Weather.

Ndërsa për nesër, mëngjesi pritet të jetë pjesërisht i vranët, e gjatë ditës kryesisht me diell.

Të dielën, mot i ngrohtë, i kthjellët dhe me diell.

E java e ardhshme pritet të fillojë e ngrohtë dhe me diell./OxygenPress.info