Parashikimi i motit

Në vendin tonë sot parashihet mot kryesisht i vranët dhe me reshje të dobëta shiu.

Ndërsa për nesër dhe pasnesër, Prishtina Weather njofton për acar me erë.

Në mëngjes reshje të dobëta bore, e ditën vransira dhe diell. Për në mbrëmjë priten kthjellime.

Ditën e diel pritet mot i kthjellët, por shumë i ftohtë dhe me erë./OxygenPress.info